PowerPoint tworzenie prezentacji

Ostatnia aktualizacja
30 maja, 2024
Opinie
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Page Link
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Ten kurs został stworzony z myślą o osobach, które chcą zgłębić tajniki pracy z jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia prezentacji.

Na tym kursie dowiesz się, jak sprawnie nawigować po interfejsie PowerPointa, korzystając z różnych funkcji i narzędzi, aby tworzyć profesjonalne prezentacje.

Poznasz skuteczne techniki i skróty klawiszowe, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność podczas tworzenia prezentacji w PowerPoint.

Kurs ten zapewni Ci praktyczne wskazówki dotyczące projektowania atrakcyjnych slajdów, wykorzystując różnorodne efekty wizualne i narzędzia dostępne w PowerPoint.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które możesz od razu zastosować w swoich prezentacjach.

Kurs został zaprojektowany tak, abyś mógł szybko opanować podstawy PowerPointa i zacząć tworzyć profesjonalne slajdy.

Czego się nauczysz?

 • Poruszania się po interfejsie PowerPointa, korzystając z różnych funkcji i narzędzi
 • Wykorzystywania skrótów klawiszowych i efektywnych technik, które przyspieszą pracę przy tworzeniu prezentacji
 • Dostosowywania wyglądu PowerPoint do swoich potrzeb
 • Zasad tworzenia czytelnych i przejrzystych slajdów

Zawartość kursu

Podstawowe operacje
W tej części kursu dowiesz się jak optymalnie przygotować aplikację PowerPoint do pracy. Dowiesz się jak korzystać z prowadnic aby utrzymać spójność prezentacji i profesjonalny wygląd, nauczysz się tworzyć i zapisywać motywy aby móc korzystać z nich w innych prezentacjach. Ponadto poznasz zastosowanie siatki aby zachować równowagę i klarowność w prezentacji.

 • Ustawienie wstępne
  04:52
 • Prowadnice
  12:28
 • Zapisywanie motywu
  04:16
 • Siatka
  04:58

Elementy przyśpieszające tworzenie prezentacji
W tej części kursu poznasz najważniejsze skróty klawiszowe, dzięki którym zoptymalizujesz proces tworzenia i edycji prezentacji. Dowiesz się jak perfekcyjnie wyrównywać tekst, obrazy i inne obiekty aby stworzyć profesjonalny i estetyczny wygląd prezentacji. Ponadto poznasz metody wyboru zdjęć, ilustracji i ikon w prezentacji, dowiesz się skąd można pobierać za darmo wysokiej jakości materiały, dzięki którym poprawisz jakość swoich prezentacji. Dodatkowo stworzysz slajd, oparty na zdjęciu.

Praktyczne tworzenie prezentacji
W tej części kursu nauczysz się tworzyć praktyczne prezentacje w PowerPoint. Nauczysz się, jak efektywnie aranżować zdjęcia wraz z tekstem na slajdzie, aby przekazać treść w sposób czytelny i atrakcyjny wizualnie. Dowiesz się jak skutecznie na slajdzie zorganizować dwa, trzy elementy aby prezentacja była klarowna i łatwa do zrozumienia dla widzów. Nauczysz się jak prezentować produkty, dodawać ich opisy aby były atrakcyjne dla odbiorcy.

Oceny i recenzje uczniów

Brak recenzji
Brak recenzji