MS Excel kurs zaawansowane

Ostatnia aktualizacja
26 maja, 2024
Opinie
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Page Link
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Kurs MS Excel poziom zaawansowany jest dla wszystkich którzy pracują w MS Excel, potrafią wykorzystywać podstawowe narzędzi i tworzyć proste funkcje i chcą rozwinąć swoje umiejętności o zaawansowane aspekty programu.

Jeżeli potrzebujesz sprawnie posługiwać się np. funkcjami WYSZUKAJ.PIONOWO(), JEŻELI(), umieć funkcje zagnieździć, potrafić analizować dane a następnie wizualizować je i prezentować w przestępny sposób, to ten kurs jest dla Ciebie!

Nasz kurs MS Excel poziom zaawansowany obejmuje swoim zakresem narzędzia i funkcje które w obecnych czasach powinien znać każdy, bez względu czy wykorzystuje program w pracy zawodowej, akademickiej czy w domu. Kurs skupia się na najpopularniejszych funkcjach i narzędziach o których uczysz się jak wykorzystać je w praktyce na życiowych przykładach bez sztucznego przedłużania nagrań teorią i niepotrzebnymi „wstawkami”.

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • Używania wielu zaawansowanych funkcji
 • Tworzenia funkcji zagnieżdżonych
 • Zaawansowanego wykorzystania narzędzi MS Excel
 • Pracy na danych zewnętrznych
 • Tworzenia tabel przestawnych
 • Tworzenia dashboard-ów

Zawartość kursu

Adresowanie komórek i nazwy
W tej części kursu dowiesz się jak prawidłowo adresować komórki za pomocą $ i jak alternatywnie do adresowania można wykorzystać nazwy.

 • Adresowanie
  09:16
 • Nazwy
  07:59

Funkcje w MS Excel
W tej części kursu poznasz najważniejsze funkcje MS Excel z różnych kategorii do różnych działań. Dowiesz się jak funkcje łączyć (zagnieżdżać) oraz wykorzystywać w sposób zaawansowany.

Narzędzia danych
W tej części kursu dowiesz się jak zarządzać danymi w MS Excel. Dowiesz się jak dane sortować i filtrować, jak filtrować w sposób zaawansowany oraz jak wykorzystywać do filtrowania danych fragmentatory. Ponadto dowiesz się jak kontrolować dane wprowadzane przez użytkownika oraz jak dane w MS Excel chronić.

Wizualizacja danych
W tej części kursu dowiesz się jak dane prezentować za pomocą wykresów ale również jak dane w tabeli wizualizować za pomocą formatowania warunkowego.

Tabele przestawne
W tej części szkolenia poznasz jedno z najważniejszych narzędzi MS Excel, jakim bez wątpliwości jest tabela przestawna. Dowiesz się jak wstawiać i konfigurować tabelę przestawną jak zarządzać polami, stylami i układami tabeli przestawnej.

Dashboard

Oceny i recenzje uczniów

Brak recenzji
Brak recenzji