MS Excel kurs średniozaawansowany

Ostatnia aktualizacja
30 maja, 2024
Opinie
5.00
(2 )
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Page Link
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Zapraszamy do naszego kursu e-learningowego z Excela na poziomie średniozaawansowanym! Jeśli już opanowałeś podstawowe funkcje Excela i chcesz przejść na wyższy poziom, ten kurs jest dla Ciebie. Rozwijaj swoje umiejętności i poznaj bardziej zaawansowane narzędzia do efektywnej pracy z danymi i analizy danych.

Nasze praktyczne ćwiczenia i studia przypadków pozwolą Ci zastosować zdobytą wiedzę w praktyce, a dzięki dołączonym do kursu plikom, będziesz mógł wszystko samodzielnie przećwiczyć. Przygotuj się na nowe wyzwania i rozwijaj swoje umiejętności w obszarze Excela dzięki naszemu kursowi średniozaawansowanemu. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją drogę do mistrzostwa w Excelu!

Zawartość kursu

Przypomnienie podstaw aplikacji MS Excel
W tej części kursu powtórzymy najistotniejsze zagadnienia z obszaru podstaw MS Excel - informacje te są kluczowe dla bardziej zaawansowanych działań w programie.

  • Typy danych w MS Excel
    06:03
  • Serie danych
    10:29

Formuły i funkcje w MS Excel
W tej części kursu zostaniesz wprowadzony w świat formuł i najważniejszych funkcji dostępnych w aplikacji.

Narzędzia danych
W tej części kursu dowiesz się jak dane wyszukiwać, sortować, filtrować, jak używać nowego rodzaju filtrów którym jest fragmentator. Ponadto dowiesz się jak wyszukiwać i zamieniać dane za pomocą narzędzia znajdź i zastąp.

Drukowanie i ochrona danych
W tej części kursu dowiesz się jak drukować dane z MS Excel oraz jak chronić dane w plikach przed modyfikacją.

Wizualizacja danych
Dzięki narzędziu formatowanie warunkowe, dowiesz się jak w MS Excel oznaczać dane które są dla Ciebie kluczowe oraz poznasz metody wizualizacji danych za pomocą formatowania warunkowego. Ponadto w tej części kursu dowiesz się jak tworzyć czytelne i atrakcyjne wykresy.

Tabele przestawne

Oceny i recenzje uczniów

5.0
Ogólnie 1 Ocena
5
2 Oceny
4
0 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena
AR
6 miesięcy temu
Mój drugi kurs z tej strony. Bardzo polecam, wszystko prosto i czytelnie wytłumaczone :)